Reklam
DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.90 TL

Kelebeğin Rüyası Hollywood basınını büyüledi

4 yıl önce
135 kez görüntülendi

Kelebeğin Rüyası Hollywood basınını büyüledi
Reklam

2013 Yılının en çok konuşulan filmi “Kelebeğin Rüyası” Los Angelas’ta özel bir gösterime evsahipliği yaptı.Filmi izleyenleri adeta büyüledi.

QuinnStudios tarafından gerçekleştiren gösterime, Golden Globe ve Oscar Jüri üyeliği de yapmış pekçok önemli isim ve sektörün önemli uluslararası gazetecileri katıldı.

VALENTİNA CASTELLANI-QUINN: FİLM ÖDÜL KAZANMAK İÇİN HERŞEYE SAHİP!

Filmin uluslarası tanıtımı da yürüten QuinnStudios adına Los Angeles QUINN STUDIOS başkanı ValentinaCastellani-Quinn geceyle ilgili şunları söyledi: “İnanıyorumki bu film Oscar ve Golden Globe’da En İyi Yabancı Film ödülünü kazanmak için ihtiyaç duyulan her şeye sahip. Filmin kalitesi harikulade, üç esas aktörün muhteşem oyunculuğu, samimi, mükemmel akıcı hikayesi seyirciyi trajediden aşka, gülmekten ağlamaya sevkediyor. Yılmaz evrensel bir hikayeyi, aşkı, hayatı ve sanatı anlatmanın büyülü yolunu bulmuş. Herkesin ve özellikle Amerikan halkının geleneksel ve evrensel değerleri birlikte işleniyor. Kolayca bağlanılıyor, filmde ana dil unutuluyor ve izleyenleri duygularıyla başbaşa bırakıyor. Tüm bunlar yabancı bir film için Oscar kazanmanın önemli koşulları.

ULUSLARARASI GÖSTERİMLER DEVAM EDECEK

Filmi temsilen gösterime katılan başrol oyuncusu Belçim Bilgin tüm konuklarla tek tek ilgilendi ve sohbet etti. Tüm oyuncular adına övgüleri Bilgin kabul etti. Konuklar evsahibeliğinin yanı sıra, oyunculuğu ile ilgili de Bilgin’i tebrik ettiler ve “Kamerayı seven ve içindekini yansıtan bir oyuncu” olarak tanımladılar. 11 Ekim’de Türkiye’de yeniden vizyona girecek olan Kelebeğin Rüyası, Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğinin yanı sıra, oyunculukları, görüntüleri ve hikayesinin şiirsel sunumu ile tebrik edildi.

Gösterime katılan bazı isimler şöyle: Paul Maslansky ( Akademi Ödülleri jürisi ve Hollywood yapımcısı), Claire Fordham ( Huffington Post ) Ana Maria La Fuente ( Variety ), Robert Aaronson ( Universal Stüdyo ), CharonneMose, ( 20th Century Fox ), Angel An ( SamuelGoldwyinFilms), Sara Rose ( Picturhausedistributor), Robert Rock ( EchobriggeEntartaiment), AndreaPallaoro ( yönetmen ), Jean Louis Rodriguez (actingcoach), ChristophConrad ( actingcoach ), Claire Fordham ( gazeteci ), Aida Takla O’reilly ( gazeteci ), Michael Aushenker( TheMalibu Times ).

Reklam

Kelebeğin Rüyası Hollywood basınını büyüledi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık